powrót do strony głównej
mailto
Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej w Pelplinie

„Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają.” J 10, 14

Rusza nowe działanie w naszej Diecezji – Dni Skupienia ze św. Stasiem Kostką dla kandydatów do bierzmowania, które odbędą się na terenie całej diecezji już jesienią tego roku. Będą to jednodniowe spotkania, odbywające się w soboty, w godzinach 9:00-15:00, w terminach: 17 X, 24 X, 14 XI, 21 XI , podczas których wspólnie z kandydatami do bierzmowania będziemy mogli uczyć się cnót Stasia Kostki.

Dołącz do tego dzieła i wspólnie z nami prowadź Dni Skupienia!

Możemy wspólnie zatroszczyć się o miejsce dla młodych w Kościele!

Może dołączyć każdy między 13 a 113 rokiem życia – wystarczy pragnienie niesienia Dobrej Nowiny 😉

Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy na spotkanie przygotowujące do prowadzenia Dnia Skupienia ze św. Stasiem Kostką – odbędzie się ono w Pelplinie, w Kurii Diecezjalnej (ul. Biskupa Dominika 11) , 26 września, w godz. 10:00 -16:00.

Dla wszystkich uczestników spotkania kawa/herbata/woda, ciastka i obiad – BEZPŁATNIE 🙂

Wystarczy zgłosić swoją obecność wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w którym podasz swoje imię, nazwisko, nazwę parafii z której pochodzisz oraz telefon kontaktowy (najlepiej do środy, 23 września).

Do zobaczenia!

Ekipa SZAL