powrót do strony głównej
kalendarium
mailto
tel. (58) 536 12 21
Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej w Pelplinie

„Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają.” J 10, 14

Zapraszamy do udziału w Wakacyjnych Warsztatach Ewangelizacyjnych, które odbędą się w nadmorskim Domu Rekolekcyjnym w Białogórze od 14 do 21 lipca 2019 roku.

 

Projekt ten składa się z dwóch części - warsztatowej oraz praktyki - brzmi intrygująco?

ETAP I - WARSZTATY
W ramach projektu zostaną zrealizowane trzy moduły warsztatowe: medialny, teatralny i muzyczny.

Poprowadzą je profesjonalni instruktorzy z różnych stron Polski (szczegóły na plakacie).
Swój wybór zaznacz w formularzu zgłoszeniowym ;)


ETAP II - PRAKTYKA
W ramach tego etapu będziesz miał okazję wspólnie z pozostałymi uczestnikami szkolenia wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce, m.in. prowadząc ewangelizacyjny wieczór uwielbienia w plenarze, w ostatnim dniu warsztatów.

Gdzie i kiedy to będzie?
Miejscem naszego spotkania będzie Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa w przepięknej, nadmorskiej miejscowości - Białogóra.
Zgromadzimy się tam w niedzielę 14 lipca wieczorem. Nasz wspólnotowy czas zakończymy w niedzielny poranek dnia 21 lipca.

W ramach tygodniowych zajęć będzie czas na modlitwę, konferencje, wspólnotową radość, a także wypoczynek i relaks nad morzem. Przewidzieliśmy również kilka niespodzianek :)

UWAGA! REKRUTACJA TRWA DO 8 lipca 2019! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
O UDZIALE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Normalny koszt tygodniowych warsztatów oscyluje wokół 500 zł, ale dzięki pozyskanym środkom udało nam się obniżyć opłatę do bardzo symbolicznej kwoty - JEDYNE 200 zł!!!

Warunkiem zgłoszenia na warsztaty jest:
1. Wypełnienie poniższego formularza
2. Wpłata na konto bezzwrotnej przedpłaty w wysokości 50 zł (Kuria Diecezjalna Pelplińska, ul. Bpa Dominika 11, 83-130 Pelplin, Bank Spółdzielczy Skórcz, o. Pelplin, 51 8342 0009 2000 0970 2000 0003. W miejscu „tytuł wpłaty” prosimy wpisać "Wielki Połów" oraz  imię i nazwisko uczestnika).

 Osoby niepełnoletnie prosimy o indywidualny kontakt mailowy.
Gdybyś miał/miała dodatkowe pytania - pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.